امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۹ بعد از ظهر

آشنایی با موسسه

موسسه آموزش عالی کسری رامسر

مؤسسه آموزش عالی کسری رامسر به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد که با هدف تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص، شناسایی و بهره گیری از استادان مجرب در راستای پرورش علمی و اعتقادی دانشجویان، فعالیت آموزشی خود را از مهر ۱۳۸۷ در سه رشته کاردانی ناپیوسته عمران، کامپیوتر گرایش نرم افزار و سخت افزار آغاز نمود.

در سال ۱۳۸۸ سه رشته جدید مهندسی تکنولوژی ساختمان، مهندسی تکنولوژی عمران و مهندسی تکنولوژی کامپیوتر به این مؤسسه اضافه شد.

مؤسسه پس از فراهم نمودن فضای مورد نیاز، امکانات و تجهیزات آموزشی، جذب اساتید مجرب و کادر هیأت علمی توانمند توانست مجوز رشته های مهندسی تکنولوژی الکترونیک، تربیت بدنی و دو رشته کاردانی پیوسته کامپیوتر و عمران را در سال ۸۹ و کارشناسی پیوسته معماری- برق و مهندسی پزشکی را ذر سال ۹۳  اخذ نماید.

گالری عکس ها

فضاها و امکانات مؤسسه:

کتابخانه

فضای سبز

جشن فارغ التحصیلی

آزمایشگاه

 

سایت

آزمایشگاه مکانیک و خاک

آتلیه نقشه کشی

 با تلاش مستمر اعضای هیأت مؤسس، استادان، کارکنان و حمایت های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور چشم گیر و درخشان دانشجویان در مراحل مختلف آموزشی، پژوهشی، فنی و صنعتی در سال ۹۱ در ۱۶ رشته فعالیت خود را گسترش و توسعه بخشیده و هم اکنون در ۲۷ رشته  در مقاطع مختلف در حال انجام فعالیت می باشد.