برای مشاهده کامل محتوای سایت از IE 8 یا Mozilla Firefox9 استفاده نمایید.
امروز 25 جمادى الآخر 35 مصادف با 2014 Apr 25 و برابر با ۹۳/۰۲/۰۵  ۰۹:۴۷
***اطلاعیه مهم*** طبق مصوبه شورای آموزشی مؤسسه آموزش عالی کسری تاریخ امتحانات از 17 خرداد تا یکم تیر ماه و پایان کلاس ها 13 خرداد ماه می باشد.      :: قابل توجه دانشجویان : لیست دانشجویانی که بدلیل عدم رعایت پیشنیاز برخی از دروس آنها حذف شده است.      :: قابل توجه دانشجويان کارشناسي کامپيوتر (ترم آخر)      :: ***اطلاعیه مهم***قابل توجه دانشجویانی که درس ریاضی 7 را با خانم قاسم نژاد اخذ نموده اند :      :: ***آخرین مهلت تسویه حساب دانشجویان در ترم جاری***      :: کلاس آزمايشگاه نرم افزارهاي گرافيکي استاد اخشابي روزهاي سه شنبه از ساعت 20-18 در سايت تشکيل مي گردد.      :: قابل توجه دانشجويان کارشناسي کامپيوتر: کلاس کارگاه سيستم عامل استاد چاوشيان روز سه شنبه ساعت 16-14 تشکيل مي کردد.      :: کليه دانشجوياني که درس کارآموزي را اخذ نموده اند تنها تا تاريخ 28/1/93 فرصت دارند فرم درخواست کارآموزي خود را پس از تاييد استاد راهنما و مديرگروه به آموزش تحويل دهند.      :: قابل توجه دانشجوياني که درخواست گواهي اشتغال به تحصيل دارند      :: دانلود تاييديه پروپوزال دانشجويان ترم آخر کارشناسي ناپيوسته معماري و شهرسازي      ::
 

اخبار

آرشيو اخبار

خرید کتاب های مورد نیاز دانشجویان موسسه

قابل توجه اساتید  ارجمند

با توجه به در پیش بودن نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حوزه پژوهشی موسسه در صدد خریداری کتاب های مورد نیاز موسسه با توجه به رشته ها و تعداد دانشجویان موجود می باشد. از اساتید گرامی خواهشمندیم با ارائه فهرست  کتب مورد نیاز ، ما را در تجهیز کتابخانه موسسه و ارائه امکانات مناسب به آن دسته از دانشجویانی که علاقمند مطالعه کتب علمی هستند یاری فرمایید. لطفا لیتس کتابها را حداکثر تا تاریخ پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 به مدیریت پژوهشی موسسه واقع در ساختمان اداری، طبقه همکف ، اتاق آقای اقبالی تحویل نمایید.

دوفصلنامه علمی و تخصصی کسری

نخستين شماره فصلنامه علمي تخصصي کسري بزودی منتشر خواهد شد.

اساتيد گرامي مي توانند مقالات علمي خود را در حوزه تخصصي خويش حداکثر در 6 صفحه A4  در قالب فايل WORD2007  يا  word 2010 و همچنين PDF به رايانامه info@kasrarramsar.ac.ir  ارسال نمايند و در قسمت موضوع نامه قيد نمايند "مربوط به فصلنامه حوزه پژوهشي". همچنین با مراجعه به پایگاه اینترنتی موسسه بخش پژوهشی نمونه آماده شده متن مقالات با فونت و کادر ثابت مجله، قابل دانلود و استفاده می باشد.
برای دانلود فایل نمونه مقاله اینجا کلیک کنید.

 

انجمن نجوم موسسه عضو می پذیرد

آسمان شب، با جاذبه های منحصر به فردش همیشه افراد از شاخه های مختلف دانش را به سوی خود جذب می کند. در این میان برگزاری باشگاه های نجومی در دانشگاه ها دانشجویان رشته های مختلف را گرد هم می آورد تا با انجام یک فعالیت گروهی میان رشته ای، از طبیعت زیبای آسمان لذت ببرند.

دانشجویان موسسه آموزش عالی کسری نیز با ایجاد انجمن نجوم دانشجویی گرد هم آمده اند تا لذت تماشای زیباییهای آسمان شب را با یکدیگر تقسیم کنند. برگزاری کلاس های مدون آکادمیک و در عین حال آماتوری نجوم به صورت دوره های کوتاه مدت و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی فشرده از اولین برنامه های این انجمن می باشد.

برای عضویت در انجمن نجوم می توانید با مراجعه به دفتر پژوهشی موسسه واقع در طبقه همکف ساختمان اداری فرم عضویت را دریافت و تکمیل نمایید.

نرم افزاری سما سامانه    Powered by VanaCMS