امروز چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱ قبل از ظهر

اعلام اساتید راهنمای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۵

دسته: اخبار , اطلاعیه های آموزشی , اطلاعیه های پژوهشی , اطلاعیه های تحصیلات تکمیلی , اعلامیه ها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

 

 

طبق صورتجلسه مورخ ۲۸ شهریور ۹۶ گروه های آموزشی تربیت بدنی و طراحی شهری دانشگاه و تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه مورخ ۲۹ شهریور ۹۶ ، اسامی اساتید راهنمای تایید شده دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۵ به شرح ذیل اعلام می گردد. شایان ذکر است این اسامی تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد. به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند تا حد امکان سعی گردید، با توجه به انتخاب های خود دانشجویان، شهر محل سکونت و اولویت تحویل درخواست در زمان مقرر اساتید راهنما اختصاص داده شوند. لیکن با توجه به محدودیت ظرفیت هر استاد ( با در نظر گرفتن مرتبه علمی و پایه استاد) و تعدد پیشنهاد یک استاد از سوی اکثریت دانشجویان، در همه موارد این امر محقق نشد.

از دانشجویان عزیز انتظار می رود در پاییز ۹۶ که برای حضور در کلاسهای خود به دانشگاه مراجعه می نمایند، ضمن هماهنگی با اساتید راهنما، با مراجعه حضوری و با راهنمایی ایشان اقدام به نگارش پروپوزال نمایند.

جزئیات این قسمت از کار در انتهای جدول زیر آمده است.

از دانشجویان عزیز انتظار می رود در مهلت مقرر (۳۰ آذر ۹۶) نسبت به ارائه پروپوزال و ثبت آن رد سایت ایران داک مطابق راهنمای ذکر شده در همین صفحه اقدام نمایند.

 

مدیریت ورزشی

دانشجو

استاد راهنما

سید حسین نبوی آقای دکتر محمد علی قره
محمد سعید خلجی آقای دکتر محمد علی قره
فرشاد پرویزی آقای دکتر محمد علی قره
بهنام جنت علیپور آقای دکتر مرتضی رضایی صوفی
علیرضا عباسی آقای دکتر مرتضی رضایی صوفی
شیما بابازاده آقای دکتر مرتضی رضایی صوفی
داود خرمی آقای دکتر مرتضی رضایی صوفی
مهشید قشقایی آقای دکتر حمید رضا گوهر رستمی
رقیه ابراهیمی پور آقای دکتر حمید رضا گوهر رستمی
زهرا اسماعیل خواه آقای دکتر سیاوش خداپرست
فاطمه کشتکار آقای دکتر سیاوش خداپرست
رخساره برزو آقای دکتر سیاوش خداپرست

 

طراحی شهری

دانشجو

استاد راهنما

مهدی خان محمدی آقای دکتر حسین معتمد
میثم عزیزی آقای دکتر حسین معتمد
فاطمه اکبرپور آقای دکتر حسین معتمد
مهسا کلاری آقای دکتر حسین معتمد
پرناز مومنی فر آقای دکتر علی کاظمی
حامد محبی آقای دکتر علی کاظمی
سبا مرادی آقای دکتر علی کاظمی
پریا قانع پور آقای دکتر امیر قهرمانپوری
زکیه کشکولی آقای دکتر امیر قهرمانپوری

 

 

۱- در این مرحله دانشجویان گرامی می توانند با هماهنگی استاد مربوطه نسبت به انتخاب عنوان پایان نامه اقدام نمایند. دانشجویان می بایست  با توجه به راهنمای درج شده در صفحه تحصیلات تکمیلی (قسمت پروپوزال) با ثبت نام در سایت ایران داک و پرداخت ۱۵۰۰۰ تومان به حساب ایران داک، با درج عنوان دقیق و کامل پایان نامه و واژگان کلیدی آن، درخواست صدور بیشینه پژوهشی پروپوزال را نمایند. حدوداً یک تا دو هفته بعد از سوی ایران داک فایل پی دی اف با عنوان گزارش پیشینه پژوهش به ایمیل دانشجو ارسال خواهد شد. دانشجو می بایست این فایل پی دی اف را به ایمیل واحد تحصیلات تکمیلی ارسال نماید.

۲- سپس از دانشجویان گرامی انتظار می رود ضمن هماهنگی با استاد راهنما، با مراجعه به سایت اینترنتی مؤسسه(قسمت آموزش، مدیریت تحصیلات تکمیلی) نسبت به دانلود فرم ورد خام پروپوزال و تکمیل آن تحت نظارت استاد راهنما اقدام نمایند.

۳- دانشجویان گرامی می بایست با راهنمایی استاد راهنمای خود، به نگارش پروپوزال در فایل ورد موجود در صفحه تحصیلات تکمیلی اقدام نمایند. بعد از نگارش پروپوزال نسخه پرینت شده آن را که به امضاء استاد راهنما و خود دانشجو رسیده است به مدیریت تحصیلات تکمیلی مؤسسه تحویل نمایند.

مدیریت تحصیلات تکمیلی با تشکیل جلسه گروه، به بررسی پروپوزال های رسیده اقدام خواهد کرد و در صورت نیاز به ویرایش موارد لازم را به دانشجویان گرامی جهت رفع نقص اعلام خواهد نمود.

آخرین مهلت تحویل  پروپوزال تکمیل و تصحیح شده به واحد تحصیلات تکمیلی مؤسسه پنجشنبه ۳۰ آذر می باشد. این تاریخ تحت هر شرایطی تمدید نخواهد شد.

۴- دانشجویان عزیز بعد از تایید نهایی پروپوزال توسط گروه تربیت بدنی و مدیریت تحصیلات تکمیلی مؤسسه می بایست نسبت به ثبت آن در سایت ایران داک اقدام نمایند. راهنمای ثبت پروپوزال (همان پیشنهاده) در سایت ایران داک در صفحه مدیریت تحصیلات تکمیلی مؤسسه قابل دانلود و مشاهده است. پس از ثبت پروپوزال توسط دانشجو در سایت ایران داک، ایران داک برای دانشجو ایمیلی با مضمون رسید موقت ثبت پروپوزال به همراه کد رهگیری ارسال خواهد کرد. (این کد رهگیری با عدد ۱ شروع می شود)

۵- پس از این مرحله مجوز انتخاب واحد پایان نامه در نیمسال بعدی صادر خواهد شد. بدیهی است دانشجویانی که تا این تاریخ نسبت به ارائه نسخه نهایی پروپوزال تکمیل شده خود به دانشگاه و ثبت آن در سایت ایران داک و دریافت کدرهگیری اقدام ننمایند، نمی توانند در نیمسال چهارم (بهمن ۹۶) واحد پایان نامه را اخذ نمایند.

۶- حداقل ۶ ماه پس از اخذ واحد پایان نامه، اجازه دفاع از پایان نامه صادر خواهد شد.

 

راهنمای ثبت بیشینه در سایت ایران داک (استعلام عدم تکراری بودن موضوع)، فایل ورد پروپوزال و  راهنمای نگارش مراجع به روش APA  را می توانید از سایت دانشگاه کسری، قسمت آموزش (مدیریت تحصیلات تکمیلی) دانلود نمایید.


نوشته شده توسط:علیرضا مولا - 161 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 432
برچسب ها: