امروز چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶ قبل از ظهر

کتابخانه

بروزرسانی: ۱۷ آبان ۹۶

ساعت کاری کتابخانه و سالن مطالعه:

از شنبه تا پنجشنبه: ۹تا ۱۲

شماره تماس : ۵۵۲۲۵۷۸۴  

آشنایی با کتابخانه موسسه:

كتابخانه موسسه آموزش عالی کسری رامسر، در سال ۱۳۸۷ با مجموعه ای بيش از ۵۰۰ عنوان كتاب فاسی و لاتين آغاز بكار نمود و در حال حاضر با بیش از ۲۲۰۰ جلد كتاب فارسی و لاتين، اشتراک چندین نشریه تخصصی علمی پژوهشی برای دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی و همچنین آرشیو غنی از پایان نامه های دانشجویان آماده ارائه خدمات به دانشجویان علاقمند می باشد.

روش طبقه بندي اين كتابخانه “موضوعي” است كه با استفاده از روش “كنگره” اداره مي شود. با وجود رشته های تحصیلات تکمیلی در موسسه کتب منبع مورد نیاز دانشجویان رشته های تحصیلات تکمیلی نیز به صورت مجزا تهیه شده و در فضایی مجزا در کتابخانه قرار دارد. در کتابخانه موسسه فضای مناسبی جهت مطالعه دانشجویان عزیز و دسترسی به پایگاه های علمی اینترنتی در نظر گرفته شده است.

 

بولتن خبری کتابخانه

خبرنامه کتابخانه هر سال در هشت صفحه و در سه نوبت همزمان با

هفته کتاب و کتابخوانی  آبان

هفته اهدای کتاب   دی

و نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  اردیبهشت

منتشر می شود

نمایی از روی جلد و پشت جلد آخرین شماره

عضویت در کتابخانه

جهت عضویت در کتابخانه و استفاده از کتب، نشریات و پایان نامه های موجود می توانید فرم عضویت موجود در همین صفحه را دانلود نموده و پس از تکمیل آنرا به همراه مدارک لازم تحویل مسوول کتابخانه دهید.

مدارک لازم جهت عضویت

۱-فرم تکمیل شده عضویت  (دانلود فایل پی دی اف فرم عضویت در کتابخانه کسری ⇐  MemberShip Form)

۲- یک قطعه عکس ۳ در ۴ رنگی  (برای فرم عضویت و کارت عضویت)

دسترسی به فهرست منابع موجود در کتابخانه

لیست کتابهای گروه هنر

( معماری،شهرسازی و طراحی شهری) 

 

لیست کتابهای گروه برق

 

لیست کتابهای  کامپیوتر

 

لیست کتابهای  عمران و مکانیک

لیست کتابهای  رشته حسابداری

لیست کتابهای رشته تربیت بدنی

لیست کتابهای  گروه علوم پایه

ریاضی و فیزیک

کتابهای  مهندسی پزشکی

بیومکانیک

تکمیل منابع علمی

از اسفند ماه هر سال طرح پایش و نیاز سنجی منابع مورد نیاز کتابخانه با تهیه فرم های خاص و تحویل آن به اساتید محترم گروه های مختلف آموزشی آغاز می شود و پس از بررسی اولیه توسط مدیران محترم گروه های آموزشی و اولویت بندی های مختلف، کتب مورد نیاز همه ساله با اعزام تیمی از واحد پژوهشی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تهیه می گردد.

اردیبهشت ۱۳۹۳ حدود ۲۰۰ عنوان کتاب (بیش از ۳۲۰ جلد ) با محوریت کتابهای مورد نیاز گروه های معماری، برق، مکانیک و عمران تهیه و بر منابع مجود در کتابخانه افزوده شد.

عناوین کتابهای خریداری شده از نمایشگاه کتاب تهران ۹۳    ۱۳۹۳ book kasra

اردیبهشت ۱۳۹۴ با در نظر گرفتن اولویتهایی همچون میزان مراجعه دانشجویان رشته های مختلف و میزان منابع موجود  بیش از ۱۱۰ عنوان کتاب (۲۰۸ جلد) با محوریت کتابهای مورد نیاز گروه های طراحی شهری،حسابداری، کامپیوتر و تربیت بدنی، تهیه و بر منابع مجود در کتابخانه افزوده شد.

عناوین کتابهای خریداری شده از نمایشگاه کتاب تهران ۹۴  ۱۳۹۴ kasra book        

اردیبهشت ۱۳۹۵ با در نظر گرفتن اولویت میزان مراجعه دانشجویان و تکمیل منابع رشته های جدید با خرید بیش از ۱۰۰ جلد کتاب در حوزه مهندسی پزشکی، کامپیوتر و تربیت بدنی بر منابع موجود در کتابخانه افزوده شد. 

عناوین کتابهای خریداری شده از نمایشگاه کتاب تهران ۹۵    List95      

در صورتیکه به کتاب تخصصی خاصی نیاز دارید که در کتابخانه موجود نمی باشد، همه ساله تا پایان اسفند می توانید مشخصات کتاب مورد نظر را ( عنوان، مولف یا مترجم، ناشر ) از طریق ایمیل به واحد پژوهشی ارسال نمایید تا در اردبهشت سال بعد خریداری گردد.

kasrabook@gmail.com

اهدای کتاب :

با توجه به نقش و جایگاه سنت کهن اهداء کتاب برای تقویت گنجینه علمی مورد نیاز دانشجویان علاقمند،  کتابخانه موسسه آموزش عالی کسری رامسر در راستای احیای این سنت حسنه اقدام به فراخوان عمومی جهت مشارکت اساتید، دانشجویان و همه علاقمندان کتاب و کتابخوانی می نماید. چه نیکوست در راستای تکمیل کتابخانه ی مؤسسه آموزش عالی کسری رامسر دستی گشائید و با اهداء کتاب های علمی و تخصصی، بر رونق بوستان دانشوران جوان بیفزائید. پیشاپیش از روح دانش دوست و سخاوتمندتان سپاسگزاریم.

کتاب دوستان گرامی جهت اهدای کتاب های خود می توانند در ساعات  اداری ، به کتابخانه موسسه واقع در ساختمان آموزشی (ابتدای بلوار بیست متری رامسر) مراجعه نمایند.